UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie wymaga super wyobrazni poniewaz 2 lata temu tak wlasnie bylo i jakos funkcjonowalo... obwodnica wspaniale pozwala nie zauwazyc wogole Elblaga.... wiele miast naszego pokroju buduje obwodnice wewnetrzne (tzw. srednicowki) tak ze podrozni musza przejechac przez nie. wokol powstaja markety, hotele, stacje i inne uslugi oraz produkcja. a w Elblagu buduje sie tylko po to by latwiej bylo z miasta uciec, latwiej je ominac i najszybciej jak sie da zapomniec

xXx

Anuluj