UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba cos Ci sie pomylilo. Most UE odciaza centrum. Mamy w Elblagu 56 tysiecy samochodow i wyobraz sobie teraz ze wszyskie samochody z osiedli polnocnych oraz te samochody ktore chca tam dojechac musza sie pchac przez jeden most na rzece Elblag i korkuja centrum.


Anuluj