UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już nic nie kumam... Toć most Unii Europejskiej był budowany, bo przez Brzeską, Piłsudskiego i dalej miały jeździć tiry do Rosji. Most stoi, Piłsudskiego odnowiona (wprawdzie po remoncie i wysepkach stała się bardziej niebezpieczna, bo ograniczono do 40km/h ruch), a tirów jak nie było tak nie ma... Teraz koncepcja węzła? To ja jeszcze poproszę wybudować autostradę do Malborka, znaczy się, na Berlin, do E1 na Łódź i takie inne bzdety.
S.