UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ani w Olsztynie ani tym bardziej w kwidzynie, nie ma przemyslu ciezkiego, wiec o czym my w ogole rozmawiamy!!!
Ani w Olsztynie ani tym bardziej w kwidzynie, nie ma przemyslu ciezkiego, wiec o czym my w ogole rozmawiamy!!!