UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pokazy zbiorów zabytkowych czyli TO dlaczego biblioteka uważa za stosowne podpiąc sie pod Noc Muzeów tylko do 20.Powinno sie nazywac, ,Bilioteka do zachodu słońca", w sumie też ładnie
Pokazy zbiorów zabytkowych czyli TO dlaczego biblioteka uważa za stosowne podpiąc sie pod Noc Muzeów tylko do 20.Powinno sie nazywac, ,Bilioteka do zachodu słońca", w sumie też ładnie