UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i jeszcze ten zjazd na stacje benzynowa ...czekam na relacje z pierwszych stluczek ...:(( nie ma co sie oszukiwac ...nie jest to szczyt rozwiazan wezlow komunikacyjnych
no i jeszcze ten zjazd na stacje benzynowa ...czekam na relacje z pierwszych stluczek ...:(( nie ma co sie oszukiwac ...nie jest to szczyt rozwiazan wezlow komunikacyjnych