UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i jeszcze ten zjazd na stacje benzynowa ...czekam na relacje z pierwszych stluczek ...:(( nie ma co sie oszukiwac ...nie jest to szczyt rozwiazan wezlow komunikacyjnych


Anuluj