UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem dlaczego koncerty muzyczne musza być realizowane z Budżetu Obywatelskiego. A gdzie instytucje do tego powołane, gdzie kluby, firmy prywatne ? Budżet miejski ma ogarnąć wszystkie imprezy w mieście ?