UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie doczytałem się w artykule dokładnego adresu Stowarzyszenia na Mącznej, ale uważam, że Miasto powinno wykorzystać energię " młodych " elblążan i zaproponować im lepsze, wieksze i niedrogie lokalizacje. Oprócz Stowarzyszenia Co Jest ? zarówno Młodzieżowa Rada Miasta, jak i coraz liczniejsza grupa studentów naszych czterech uczelni postulują, a do tej pory nie mają swoich siedzib mimo dramatycznie dużej ilości miejskich pustych lokali. Miały być zmiany w Elblągu nie tylko dla emerytów. Czekamy.


Anuluj