UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ponieważ na szczycie Góry Chrobrego kłopotliwe do realizacji, polecam organizatorom rozważenie organizacji koncertu na Gęsiej Górze / Pomnik, BIS /. Bardzo fajne miejsce i łatwiejszy dojazd ulicą Wyżynną. Ps. Może jeszcze nie jest za póżno, by na wrzesień przygotować JAZZBLAG ? A nowy prezydent i sponsorzy znajdą na to fundusze.


Anuluj