UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapoznałem się z tematem doskonale. Na początku nawet byłem zafascynowany, ale po dokładnej analizie doszedłem do wniosku, że to oszustwo, dobrze poczytaj i pomyśl o tym na sposób logiczny. Teraz Już nie wierzę w UFO (obcych cywilizacji oczywiście, fenomeny natury są), gigantów i takie inne bajki. Uważam też, że inteligentnego życia w kosmosie jest pełno, albo i jeszcze więcej, ale nie ma niestety żadnej możliwości kontaktu miedzy cywilizacjami w kosmosie (odległość). Tunele i przenoszenie w czasie to też bajki. Pozdrawiam


Anuluj