UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fajnie :) Handlowe soboty i niedziele już się niektórym marzą.... Czym dojechać do pracy na szóstą mają ci którzy pracują? Ta komunikacja jest dla mieszkańców? czy mieszkańcy dla niej?

yha

Anuluj