UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fajnie :) Handlowe soboty i niedziele już się niektórym marzą.... Czym dojechać do pracy na szóstą mają ci którzy pracują? Ta komunikacja jest dla mieszkańców? czy mieszkańcy dla niej?
yha
fajnie :) Handlowe soboty i niedziele już się niektórym marzą.... Czym dojechać do pracy na szóstą mają ci którzy pracują? Ta komunikacja jest dla mieszkańców? czy mieszkańcy dla niej?
yha