UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autobusy czas wyrzucić i sprowadzić bezpieczne, to czym teraz jeżdzimy to himalaje i kolejka wąskotorowa w wysokich gorach, ani usiąść ani stać bezpiecznie!!!!!
Autobusy czas wyrzucić i sprowadzić bezpieczne, to czym teraz jeżdzimy to himalaje i kolejka wąskotorowa w wysokich gorach, ani usiąść ani stać bezpiecznie!!!!!