UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Autobusy czas wyrzucić i sprowadzić bezpieczne, to czym teraz jeżdzimy to himalaje i kolejka wąskotorowa w wysokich gorach, ani usiąść ani stać bezpiecznie!!!!!


Anuluj