UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblagu tramwaje to katastrofa, halaslie nie stabilne, kto zatwierdził takie byle co. Mieszkańcy przy ul. Plk. Dąbka nie mogą otworzyc okien hałas jak w hali produkcyjnej. Kto zatwierdził ten bubel.
Zniszczone.