UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblagu tramwaje to katastrofa, halaslie nie stabilne, kto zatwierdził takie byle co. Mieszkańcy przy ul. Plk. Dąbka nie mogą otworzyc okien hałas jak w hali produkcyjnej. Kto zatwierdził ten bubel.

Zniszczone.

Anuluj