UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki ptak nie stał tam, bo przywykł do miejsca. Naturalne dla niego jest odlecieć, gdy człowiek do niego się zbliża. Jeśli tak nie postępuje, to jest osłabiony lub chory. Ptaka, który daje się złapać - trzeba złapać. I przebadać na pasożyty albo czy nie ma jakiegoś zwichnięcia stawu, które może powodować ból przy lataniu. Mówienie, że sobie poradzi bez żadnej diagnozy - jest niedorzecznością. Jak coś odstaje od normalności (typowych zachowań), to trzeba ZBADAĆ tego przyczynę. Wydźwięk artykułu jest taki, że jak masz problem, radź sobie sam. Albo zgiń, innym zaoszczędzisz fatygi. Brawo BOCIAN, że trwał i czekał. Zdrowia dla Ciebie i trzymaj się z dala od obojętnych ludzi...

Bociek

Anuluj