UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sekcje młodzieżowe nie trenują na stadionie, bo niszczą murawę. Na Agrykola trenują tylko najmłodsze dzieciaczki, starsi na Moniuszki. Przecież zawsze tak było. Te argumenty, że to dla dzieci to ściema.
Sekcje młodzieżowe nie trenują na stadionie, bo niszczą murawę. Na Agrykola trenują tylko najmłodsze dzieciaczki, starsi na Moniuszki. Przecież zawsze tak było. Te argumenty, że to dla dzieci to ściema.