UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sekcje młodzieżowe nie trenują na stadionie, bo niszczą murawę. Na Agrykola trenują tylko najmłodsze dzieciaczki, starsi na Moniuszki. Przecież zawsze tak było. Te argumenty, że to dla dzieci to ściema.


Anuluj