UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Agricola to mi się kojarzy że cmentarzem gdzie potrzeba ciszy, zadumy i spokoju. Kibole znieważają tych co spoczywają, tych co są prawdziwymi kibicami, niszczą wszystko dookoła. Trzech starych pajaców z układu śliwki robi reklamę przed wyborami ! Problem w tym że śliwka wam nie wybuduje nawet gdyby wygrał wybory, brakuje wam nabiału a to czym was robiono musiało być sztuczne :-)