UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny odcinek serialu. Odwracanie uwagi od bieżących problemów miasta. Proponuję zakończyć serial odcinkiem o budowie i reaktywacji kolei nadzalewowej. To Elblążanie lubią najbardziej.

Cz

Anuluj