...Lubie pelargonie ..ale faktycznie są momenty ,że az oczy bola ....pomysle jeszcze nad ocenką Bocian
...Lubie pelargonie ..ale faktycznie są momenty ,że az oczy bola ....pomysle jeszcze nad ocenką