UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawa jestem, ilu ich poświęciłoby się posłudze ludzi, jeśli zabrałoby się pieniądze ( pozostawić skromną kwotę na podstawowe warunki egzystencji - jakie ma wielu ), zabrać im extra samochody ( dać im ekspresowe osiołki ), zabrać pałace, przepyszne plebanie i wiele dóbr doczesnych. Niewielu zostałoby - to byliby prawdziwi pośrednicy w drodze do Boga. Reszta - to gadające plewy bez honoru i godności ludzkiej. Posiadają pokusy.


Anuluj