Bo kanalizację trzeba umieć sobie załatwić. Zapytajcie gościa z ul. Chrobrego 12 jak to się robi.Hejha
Bo kanalizację trzeba umieć sobie załatwić. Zapytajcie gościa z ul. Chrobrego 12 jak to się robi.