UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale Pałacyk chyba już od dawna miejskim obiektem nie jest. Zatem co ma do gadania miasto w kwestii jego zagospodarowania?
Coś nie tak
Ale Pałacyk chyba już od dawna miejskim obiektem nie jest. Zatem co ma do gadania miasto w kwestii jego zagospodarowania?
Coś nie tak