UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale Pałacyk chyba już od dawna miejskim obiektem nie jest. Zatem co ma do gadania miasto w kwestii jego zagospodarowania?

Coś nie tak

Anuluj