UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciagle te same nazwiska i twarze ( czesto wiekowe), to typowe dla miast tej wielkosci. Ludzie mocno przywiazani do swoich stanowisk, pan Czyzyk czy Nowinski nawet nie moga wziac udzialu w konkursie bo boja sie konkurencji. To miasto jest bez szans!