UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciagle te same nazwiska i twarze ( czesto wiekowe), to typowe dla miast tej wielkosci. Ludzie mocno przywiazani do swoich stanowisk, pan Czyzyk czy Nowinski nawet nie moga wziac udzialu w konkursie bo boja sie konkurencji. To miasto jest bez szans!


Anuluj