UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się nic się nie zmieniło. Dobre pielęgniarki są szkalowane, nie można być dobrym dla pacjenta. Finanse kiepskie.

Emerytowana pielegniarka

Anuluj