UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po akcji z FB jednego z kandydatów na Prezydenta miasta Elbląga jego wyborcy powinni z czystym sumieniem teraz oddać swoje głosy na Pana Pawła Rodziewicza. Pełna kompromitacja kandydata z PO. Wybór jest prosty.


Anuluj