UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu nie chodzi o parkowanie przez żołnierzy zawsze parkowali wzdłuż Królewieckiej, tylko tych żołnierzy jest teraz więcej i najbardziej boli mieszkańców bo mają problem z parkowaniem przed swoim bloczkiem.
Hathaway