UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu nie chodzi o parkowanie przez żołnierzy zawsze parkowali wzdłuż Królewieckiej, tylko tych żołnierzy jest teraz więcej i najbardziej boli mieszkańców bo mają problem z parkowaniem przed swoim bloczkiem.

Hathaway

Anuluj