UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Królewieckiej już dawno nie ma ścieżki rowerowej, gdyby istniała i była oznakowana to te wszystkie parkujące tam samochody by dostały mandat za parkowanie. Parking dla zołnierzy powinien zapewnić dca JW. Elita parkuje na jednostce a plebs gdzie popadnie.

Plebs

Anuluj