UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Królewieckiej już dawno nie ma ścieżki rowerowej, gdyby istniała i była oznakowana to te wszystkie parkujące tam samochody by dostały mandat za parkowanie. Parking dla zołnierzy powinien zapewnić dca JW. Elita parkuje na jednostce a plebs gdzie popadnie.
Plebs