UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako kibicowi i mieszkańcowi elbląga jest wstyd że obok stadionu na skrzydlatej stoją nadal te slamsy, baraki ! Jaki to efekt odbioru przyjezdnych gości wolę nie wiedzieć ale napewno to trzeba zmienić... Miejsce na stadion bardziej adekwatne i przyjezdne mieszkańcom ale ta otoczka pozostawia poprostu wstyd dla miasta ! Czy dla rady miasta wyburzenie tych baraków i postawienie bloku jest nie osiągalne ?


Anuluj