co z tego ze policja lapie jak sad wypuszcza... nigdy chyba w naszym kraju nie bedzie dobrze :/Mincek
co z tego ze policja lapie jak sad wypuszcza... nigdy chyba w naszym kraju nie bedzie dobrze :/