A radny Turlej już kolejną kampanię rozpoczął? A bilbordy z poprzedniej już wszystkie zdjęte?Cukrzykk
A radny Turlej już kolejną kampanię rozpoczął? A bilbordy z poprzedniej już wszystkie zdjęte?