UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@D39 - Wychodzą rolnicy, bo odczuwają między innymi skutki błędnej polityki rolnej PiS. Partia ta nie potrafiła zadbać o ich interesy, a problemy które wywołała będą trwać co najmniej kilka lat przez nadwyżki płodów spowodowane importem do naszego kraju spoza UE.