UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi przeszkadza podczas miejskich imprez, że z kościoła słychać na nich mszę. Proszę o ściszenie głośników w kościele podczas odbywających się imprez na starówce.

Katolik

Anuluj