UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stawiają parkomaty w każdym wolnym miejscu, działki sprzedają za miliony a oni nie mają paru groszy na symbolicznego sylwester. Wstyd i hańba. Cały urząd miasta do zmiany !
Es33
Stawiają parkomaty w każdym wolnym miejscu, działki sprzedają za miliony a oni nie mają paru groszy na symbolicznego sylwester. Wstyd i hańba. Cały urząd miasta do zmiany !
Es33