UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W EMPIKU też za dużo ludzi się niekręci, a naturalnie nie ma tam lokalnych naszych wydawnictw, Cóż widać ciężka jest współpraca wydawnictw z koncernami zapewne. Przy ogromnych nakładach może jest trochę inaczej. Tu w Elblągu powinna być jakaś księgarenka przy Bibliotece Publicznej z lokalnymi wydawnictwami. Mówi się o tym nie od dziś.