UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czytam tylko komunikaty z urzędu miasta oraz różne komunikaty i oświadczenia prezydenta Wroblewskiego, dzięki takim lekturom wiem, że Elbląg się dynamicznie rozwija i będzie się dalej tak rozwijał, to mnie uspokaja i powoduje, że jestem zadowolony bardzo

zadowolony bardzo

Anuluj