UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czytam tylko komunikaty z urzędu miasta oraz różne komunikaty i oświadczenia prezydenta Wroblewskiego, dzięki takim lekturom wiem, że Elbląg się dynamicznie rozwija i będzie się dalej tak rozwijał, to mnie uspokaja i powoduje, że jestem zadowolony bardzo
zadowolony bardzo