UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z niecierpliwością czekamy na otwarcie drugiego oddziału EMPiK w Elblągu przy ulicy 1 - Maja w dawnej jego siedzibie. To nieporozumienie, że jedyna siedziba księgarni EMPiK znajduje się w odległej o kilka kilometrów od Śródmieścia dzielnicy Zawada. To zdecydowanie utrudnia klientom, szczególnie seniorom i młodzieży dostęp do zakupów w księgarni sieci EMPiK.


Anuluj