UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może kiedyś ktoś się obudzi że przejście dla pieszych w tym miejscu jest gorsze niż jego brak. Nawet przy dobrej widoczności latem wyjeżdżając zza zakrętu ciężko jest dostrzec pieszego. Do zmiany!
matideluxe
Może kiedyś ktoś się obudzi że przejście dla pieszych w tym miejscu jest gorsze niż jego brak. Nawet przy dobrej widoczności latem wyjeżdżając zza zakrętu ciężko jest dostrzec pieszego. Do zmiany!
matideluxe