UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem za Rodzimy zastępczej bo kasę bios dzieciom krzywda się dzieje im dom dziecka jest lpzevmajom miłość
Nie jestem za Rodzimy zastępczej bo kasę bios dzieciom krzywda się dzieje im dom dziecka jest lpzevmajom miłość