UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to ci powiem że mieszkam na Zawadzie i to w wieżowcu i u nas nie ma tego problemu już od ponad 20 lat. Skutecznie problem został załatwiony po wyprowadzce jednych sąsiadow, którzy delikatnie mówiąc nie przejmowali się czystością. Wiec możesz mieszkać w niskim bloku i jak będziesz miał sąsiadów syfiarzy, to też ten problem będzie.