UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hejt był zawsze. Tylko nie nazywał się tak modnie z duchem czasu hejtem. Gruby, rudy, okularnik miał zawsze przerąbane w szkole. Nic fajnego jak rówieśnicy jadą z takim do spodu. Obecnie to jeszcze dochodzi cała otoczka LGBT, poszukiwanie tożsamości etc.


Anuluj