UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najwiekszy hejt jest w największych telewizjach tvp tvn i pochodzi od osób które rządzą nami więc nie rozumiem zdziwienia że przechodzi to na coraz młodszych Druga sprawa to wybiórcza bezkarności za klawiaturą, jedni mogą a drudzy już nie, w zależności od układów i ukladzikow wedle własnego interesu

Zielarski

Anuluj