UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najwiekszy hejt jest w największych telewizjach tvp tvn i pochodzi od osób które rządzą nami więc nie rozumiem zdziwienia że przechodzi to na coraz młodszych Druga sprawa to wybiórcza bezkarności za klawiaturą, jedni mogą a drudzy już nie, w zależności od układów i ukladzikow wedle własnego interesu
Zielarski