UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TV to jedno a charakter to drugie i wszystko wynosi się z domu i jezeli ktoś ma podły charakter, mściwy, zazdrosny, zawistny, brak empatii, wrażliwości to będzie zwykłą hieną ! Wystarczy rozejrzec się we wlasnym środowisku! Podły człowiek to podly człowiek, hejtuje w szkole a potem w pracy