UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za kilkanaście dni okaże się że po zmianie partii rządzącej zostanie prezesem Energa Kogeneracja... Wcale by mnie to nie zaskoczyło.

politykaenergetykahaha

Anuluj