UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja złożyłam podanie jedna biurokracja kasę na stołkach biorą trzepią kokosy i mówią że jest się na liście jak co do czego przyjdzie to swego z rodziny wciskają rąk samo jest że stażami ale już się zato weźmiemy to im się wszystkiegi idecgce

Pixsa

Anuluj