UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że w 2024 roku będzie już nowy prezydent, który będzie w stanie trochę więcej zrobić dla Elbląga. Taki co nie będzie robił to czego chce Wcisła tylko będzie słuchał mieszkańców Elbląga


Anuluj