UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że w 2024 roku będzie już nowy prezydent, który będzie w stanie trochę więcej zrobić dla Elbląga. Taki co nie będzie robił to czego chce Wcisła tylko będzie słuchał mieszkańców Elbląga
Mam nadzieję, że w 2024 roku będzie już nowy prezydent, który będzie w stanie trochę więcej zrobić dla Elbląga. Taki co nie będzie robił to czego chce Wcisła tylko będzie słuchał mieszkańców Elbląga