Niestety kobiety nie dorównują absolutnie w pracy mężczyznom. Żadna nie wyrabia nawet 100%normy^_^rwel
Niestety kobiety nie dorównują absolutnie w pracy mężczyznom. Żadna nie wyrabia nawet 100%normy^_^