Panie lekarzu, KILKUKROTNIE? Bo ja sprawdzam glikemię KILKAKROTNIE:))Cukrzyk
Panie lekarzu, KILKUKROTNIE? Bo ja sprawdzam glikemię KILKAKROTNIE:))