UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ministerstwo Zdrowia po wyborach ujawniło wielkość szpitalnych długów za 2022 rok. Wynosi on aż 19,5 miliarda złotych. To pokazuje, jak bardzo pogorszyła się sytuacja finansowa szpitali za czasów rządów PiS. W ciągu ośmiu lat dług prawie się podwoił. W 2015 roku wynosił 10,8 miliarda złotych. To jedno z największych zaniedbań kończących się rządów
Smutna prawda o tym kraju