UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stok igielitowy - narciarski jak w Poznaniu z wyciągiem krzesełkowym - rekreacja!!! Tradycję należy pielęgnować. Jak przyjdą zimy, a przyjdą, to już będzie stok. @Dziadek Mróz
Stok igielitowy - narciarski jak w Poznaniu z wyciągiem krzesełkowym - rekreacja!!! Tradycję należy pielęgnować. Jak przyjdą zimy, a przyjdą, to już będzie stok. @Dziadek Mróz