UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stok igielitowy - narciarski jak w Poznaniu z wyciągiem krzesełkowym - rekreacja!!! Tradycję należy pielęgnować. Jak przyjdą zimy, a przyjdą, to już będzie stok. @Dziadek Mróz


Anuluj