UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" Mielibyśmy infrastrukturę, która zapewne funkcjonowałaby w zasobach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu' czyżby? Prywatnemu sie nie opłacało a miastu by się opłaciło? No chyba że w ramach słynnego PPP czyli koszty nasze- mieszkanców, zyski prywatnej społki z zarzadem znajomych królika? Te 350 tys oddano na otarcie łez poprzednim inwestorom zamiast obciążyć ich kosztami przywrócenia stanu pierwotnego. Ot byznes na dwa mrozne ytgodnie w roku kalkulowany. Tak samo na siebie mogł zarobić jak i Kalbar zarabia?

skarbnik

Anuluj