UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak tylko dla przypomnienia, a może i kubeł zimnej wody. Góra Chrobrego to nie Kasprowy, a Elbląg to nie Zakopane. Tu Cisco raczej nie zorganizuje forum dla kilkuset kontrahentów za kilkaset tysięcy pln. Nie ma co się łudzić. Trochę inne uwarunkowania geograficzno-pogodowe. Fajnie, że macie fantazje i polot, ale mierzcie siły na zamiary.
RomanNieLubiJakJestNachlapane